RWR81N1180FRS73 Vishay /Dale
  • More about RWR81N1180FRS73 Vishay /Dale
    RWR81N1180FRS73 Vishay /Dale
    RWR81N1180FRS73 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81N1180FRS73 is described as RES 118 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V