RWR80SR470DSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR80SR470DSRSL Vishay /Dale
    RWR80SR470DSRSL Vishay /Dale
    RWR80SR470DSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80SR470DSRSL is described as RES 0.47 OHM 2W 0.5% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"