RWR80SR470DSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR80SR470DSBSL Vishay /Dale
    RWR80SR470DSBSL Vishay /Dale
    RWR80SR470DSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80SR470DSBSL is described as RES 0.47 OHM 2W 0.5% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM