RWR80SR402DSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR80SR402DSRSL Vishay /Dale
    RWR80SR402DSRSL Vishay /Dale
    RWR80SR402DSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80SR402DSRSL is described as RES 0.402 OHM 2W 0.5% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM