RWR80SR271DSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR80SR271DSRSL Vishay /Dale
    RWR80SR271DSRSL Vishay /Dale
    RWR80SR271DSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80SR271DSRSL is described as RES 0.271 OHM 2W 0.5% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM