RWR80SR121DSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR80SR121DSRSL Vishay /Dale
    RWR80SR121DSRSL Vishay /Dale
    RWR80SR121DSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80SR121DSRSL is described as RES 0.121 OHM 2W 0.5% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.