RWR80S8660FRB12 Vishay /Dale
  • More about RWR80S8660FRB12 Vishay /Dale
    RWR80S8660FRB12 Vishay /Dale
    RWR80S8660FRB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80S8660FRB12 is described as RES 866 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F