RWR80S5360FRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR80S5360FRRSL Vishay /Dale
    RWR80S5360FRRSL Vishay /Dale
    RWR80S5360FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80S5360FRRSL is described as RES 536 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE VME KEY FORM 1 TOP BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"