RWR80S3R92FRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR80S3R92FRRSL Vishay /Dale
    RWR80S3R92FRRSL Vishay /Dale
    RWR80S3R92FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80S3R92FRRSL is described as RES 3.92 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F