RWR80S34R0FRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR80S34R0FRRSL Vishay /Dale
    RWR80S34R0FRRSL Vishay /Dale
    RWR80S34R0FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80S34R0FRRSL is described as RES 34 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.