RWR80S3480FSS73 Vishay /Dale
  • More about RWR80S3480FSS73 Vishay /Dale
    RWR80S3480FSS73 Vishay /Dale
    RWR80S3480FSS73 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80S3480FSS73 is described as RES 348 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"