RWR80S30R1FRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR80S30R1FRRSL Vishay /Dale
    RWR80S30R1FRRSL Vishay /Dale
    RWR80S30R1FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80S30R1FRRSL is described as RES 30.1 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.