RWR80S2R74FRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR80S2R74FRRSL Vishay /Dale
    RWR80S2R74FRRSL Vishay /Dale
    RWR80S2R74FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80S2R74FRRSL is described as RES 2.74 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN