RWR80S2941FRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR80S2941FRRSL Vishay /Dale
    RWR80S2941FRRSL Vishay /Dale
    RWR80S2941FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80S2941FRRSL is described as RES 2.94K OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP