RWR80S2801FPBSL Vishay /Dale
  • More about RWR80S2801FPBSL Vishay /Dale
    RWR80S2801FPBSL Vishay /Dale
    RWR80S2801FPBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80S2801FPBSL is described as RES 2.8K OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE