RWR80S2740FMBSL Vishay /Dale
  • More about RWR80S2740FMBSL Vishay /Dale
    RWR80S2740FMBSL Vishay /Dale
    RWR80S2740FMBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80S2740FMBSL is described as RES 274 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"