RWR80S2321FRBSL Vishay /Dale
  • More about RWR80S2321FRBSL Vishay /Dale
    RWR80S2321FRBSL Vishay /Dale
    RWR80S2321FRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80S2321FRBSL is described as RES 2.32K OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"