RWR80S21R8FRBSL Vishay /Dale
  • More about RWR80S21R8FRBSL Vishay /Dale
    RWR80S21R8FRBSL Vishay /Dale
    RWR80S21R8FRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80S21R8FRBSL is described as RES 21.8 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE