RWR80S21R6FRBSL Vishay /Dale
  • More about RWR80S21R6FRBSL Vishay /Dale
    RWR80S21R6FRBSL Vishay /Dale
    RWR80S21R6FRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80S21R6FRBSL is described as RES 21.6 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"