RWR80S2001FRBSL Vishay /Dale
  • More about RWR80S2001FRBSL Vishay /Dale
    RWR80S2001FRBSL Vishay /Dale
    RWR80S2001FRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80S2001FRBSL is described as RES 2K OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH