RWR80S1R82FRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR80S1R82FRRSL Vishay /Dale
    RWR80S1R82FRRSL Vishay /Dale
    RWR80S1R82FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80S1R82FRRSL is described as RES 1.82 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE