RWR80S1R65FRB12 Vishay /Dale
  • More about RWR80S1R65FRB12 Vishay /Dale
    RWR80S1R65FRB12 Vishay /Dale
    RWR80S1R65FRB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80S1R65FRB12 is described as RES 1.65 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK