RWR80S1R58FRB12 Vishay /Dale
  • More about RWR80S1R58FRB12 Vishay /Dale
    RWR80S1R58FRB12 Vishay /Dale
    RWR80S1R58FRB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80S1R58FRB12 is described as RES 1.58 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH