RWR80S1R33FRB12 Vishay /Dale
  • More about RWR80S1R33FRB12 Vishay /Dale
    RWR80S1R33FRB12 Vishay /Dale
    RWR80S1R33FRB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80S1R33FRB12 is described as RES 1.33 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM