RWR80S1R18FRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR80S1R18FRRSL Vishay /Dale
    RWR80S1R18FRRSL Vishay /Dale
    RWR80S1R18FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80S1R18FRRSL is described as RES 1.18 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HANDLE TYPE I 4HP BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE VME KEY FORM 1 BOTTM BLK
    View
    Schroff
    HANDLE VME KEY FORM 1 TOP BLK
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT