RWR80S1910FRB12 Vishay /Dale
  • More about RWR80S1910FRB12 Vishay /Dale
    RWR80S1910FRB12 Vishay /Dale
    RWR80S1910FRB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80S1910FRB12 is described as RES 191 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.