RWR80NR499BSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR80NR499BSRSL Vishay /Dale
    RWR80NR499BSRSL Vishay /Dale
    RWR80NR499BSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80NR499BSRSL is described as RES 0.499 OHM 2W 0.1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"