RWR80N80R6BSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR80N80R6BSRSL Vishay /Dale
    RWR80N80R6BSRSL Vishay /Dale
    RWR80N80R6BSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80N80R6BSRSL is described as RES 80.6 OHM 2W 0.1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.