RWR80N6810BSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR80N6810BSRSL Vishay /Dale
    RWR80N6810BSRSL Vishay /Dale
    RWR80N6810BSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80N6810BSRSL is described as RES 681 OHM 2W 0.1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F