RWR80N61R9BSB12 Vishay /Dale
  • More about RWR80N61R9BSB12 Vishay /Dale
    RWR80N61R9BSB12 Vishay /Dale
    RWR80N61R9BSB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80N61R9BSB12 is described as RES 61.9 OHM 2W 0.1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH