RWR80N56R2FRS70 Vishay /Dale
  • More about RWR80N56R2FRS70 Vishay /Dale
    RWR80N56R2FRS70 Vishay /Dale
    RWR80N56R2FRS70 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80N56R2FRS70 is described as RES 56.2 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V