RWR80N54R9BSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR80N54R9BSBSL Vishay /Dale
    RWR80N54R9BSBSL Vishay /Dale
    RWR80N54R9BSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80N54R9BSBSL is described as RES 54.9 OHM 2W 0.1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM