RWR80N54R9BRBSL Vishay /Dale
  • More about RWR80N54R9BRBSL Vishay /Dale
    RWR80N54R9BRBSL Vishay /Dale
    RWR80N54R9BRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80N54R9BRBSL is described as RES 54.9 OHM 2W 0.1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"