RWR80N2R00BSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR80N2R00BSRSL Vishay /Dale
    RWR80N2R00BSRSL Vishay /Dale
    RWR80N2R00BSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80N2R00BSRSL is described as RES 2 OHM 2W 0.1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE