RWR80N2670BRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR80N2670BRRSL Vishay /Dale
    RWR80N2670BRRSL Vishay /Dale
    RWR80N2670BRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80N2670BRRSL is described as RES 267 OHM 2W 0.1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"