RWR80N1670BSB12 Vishay /Dale
  • More about RWR80N1670BSB12 Vishay /Dale
    RWR80N1670BSB12 Vishay /Dale
    RWR80N1670BSB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80N1670BSB12 is described as RES 167 OHM 2W 0.1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"