RWR80N12R1FRS73 Vishay /Dale
  • More about RWR80N12R1FRS73 Vishay /Dale
    RWR80N12R1FRS73 Vishay /Dale
    RWR80N12R1FRS73 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80N12R1FRS73 is described as RES 12.1 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.