RWR80N10R0FRS70 Vishay /Dale
  • More about RWR80N10R0FRS70 Vishay /Dale
    RWR80N10R0FRS70 Vishay /Dale
    RWR80N10R0FRS70 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80N10R0FRS70 is described as RES 10 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    View
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR