RWR80N10R0BSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR80N10R0BSBSL Vishay /Dale
    RWR80N10R0BSBSL Vishay /Dale
    RWR80N10R0BSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80N10R0BSBSL is described as RES 10 OHM 2W 0.1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM