RWR78S7R15FRBSL Vishay /Dale
  • More about RWR78S7R15FRBSL Vishay /Dale
    RWR78S7R15FRBSL Vishay /Dale
    RWR78S7R15FRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR78S7R15FRBSL is described as RES 7.15 OHM 10W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM