RWR78S57R6FSS73 Vishay /Dale
  • More about RWR78S57R6FSS73 Vishay /Dale
    RWR78S57R6FSS73 Vishay /Dale
    RWR78S57R6FSS73 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR78S57R6FSS73 is described as RES 57.6 OHM 10W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH