RWR78S3R48FRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR78S3R48FRRSL Vishay /Dale
    RWR78S3R48FRRSL Vishay /Dale
    RWR78S3R48FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR78S3R48FRRSL is described as RES 3.48 OHM 10W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK EASY 3U/84HP/175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM