RWR78S3481FRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR78S3481FRRSL Vishay /Dale
    RWR78S3481FRRSL Vishay /Dale
    RWR78S3481FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR78S3481FRRSL is described as RES 3.48K OHM 10W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F