RWR78S2R05FRB12 Vishay /Dale
  • More about RWR78S2R05FRB12 Vishay /Dale
    RWR78S2R05FRB12 Vishay /Dale
    RWR78S2R05FRB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR78S2R05FRB12 is described as RES 2.05 OHM 10W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM