RWR78S1R87FRB12 Vishay /Dale
  • More about RWR78S1R87FRB12 Vishay /Dale
    RWR78S1R87FRB12 Vishay /Dale
    RWR78S1R87FRB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR78S1R87FRB12 is described as RES 1.87 OHM 10W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F