RWR78N37R4BRBSL Vishay /Dale
  • More about RWR78N37R4BRBSL Vishay /Dale
    RWR78N37R4BRBSL Vishay /Dale
    RWR78N37R4BRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR78N37R4BRBSL is described as RES 37.4 OHM 10W 0.1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"