RWR74SR280FRB12 Vishay /Dale
  • More about RWR74SR280FRB12 Vishay /Dale
    RWR74SR280FRB12 Vishay /Dale
    RWR74SR280FRB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR74SR280FRB12 is described as RES 0.28 OHM 5W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL