RWR74S82R5FRB12 Vishay /Dale
  • More about RWR74S82R5FRB12 Vishay /Dale
    RWR74S82R5FRB12 Vishay /Dale
    RWR74S82R5FRB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR74S82R5FRB12 is described as RES 82.5 OHM 5W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS