RWR74S75R0FRB12 Vishay /Dale
  • More about RWR74S75R0FRB12 Vishay /Dale
    RWR74S75R0FRB12 Vishay /Dale
    RWR74S75R0FRB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR74S75R0FRB12 is described as RES 75 OHM 5W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.