RWR74S4R02FRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR74S4R02FRRSL Vishay /Dale
    RWR74S4R02FRRSL Vishay /Dale
    RWR74S4R02FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR74S4R02FRRSL is described as RES 4.02 OHM 5W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.